Biomedics 1 day Extra - 30 szt.* wymagane pola

59,00 zł

* wymagane pola

59,00 zł

O produkcie

Biomedics 1 day Extra to klasyczne soczewki kontaktowe cechujące się dużym komfortem użytkowania dzięki zastosowaniu wysoko uwodnionych materiałów, zostają dobrze nawilżonymi przez wiele godzin. Doskonale sprawdzą się u osób gorzej tolerujących soczewki miesięczne. Jednodniowy tryb wymiany stanowi najzdrowszą opcję soczewek kontaktowych - codziennie zakłada się nową, czystą parę.

Informacje dodatkowe

Materiał Ocufilcon D
Średnica 14,2
Krzywizna 8,6 (moce ujemne), 8,8 (moce dodatnie)
Uwodnienie 55%
Czas noszenia 1 dzień
ilość sztuk w opakowaniu 30
Czas realizacji zamówienia Wysyłamy w ciągu 1-5 dni roboczych. Dodatkowo trzeba uwzględnić czas na dostarczenie przesyłki. W przypadkach związanych z brakiem produktu w magazynie producenta czas ten może ulec wydłużeniu, o czym klient zostanie niezwłocznie poinformowany.
Dostępność w magazynie

Biomedics 1 day Extra - 30 szt.

Cena:
59,00 zł

Recenzje

Polecam przez Patrycja
Ocena
Bardzo polecam soczewki, mają bardzo wysoki procent uwodnienia w porównaniu do innych firm. Przede wszystkim są łatwe w zakładaniu, bo są sztywniejsze, nie wyginają się na palcu.
Do tego cena jest rewelacyjna. Kupuje tylko tutaj soczewki. (Dodano 20.08.2019)
Soczewki godne polecenia przez Michał
Ocena
Soczewki Biomedics 1 day Extra to bardzo dobre soczewki. Z łatwością się je zakłada jak i zdejmuje. Nie męczą oczu i dobrze się na nich trzymają. Oprócz tego są w rewelacyjnej cenie i niczym nie ustępują droższym markom. Polecam jak najbardziej!!! (Dodano 04.02.2015)
Bardzo dobre soczewki przez Dorota
Ocena
Soczewki noszę od kilku lat i nie wyobrażam sobie życia bez nich. Próbowałam już soczewek różnych firm i z czystym sumieniem mogę polecić te soczewki. Łatwo się je zakłada, są wygodne i nie wysychają po paru godzinach używania. Niczym nie różnią się od dużo droższych soczewk innych firm, więc po co przepłacać. Polecam :) (Dodano 24.11.2013)

Napisz własną recenzję

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Soczewki kontaktowe oraz płyny do ich pielęgnacji są wyrobami medycznymi i są dopuszczone do obrotu poza aptecznego wg Ustawy o Wyrobach Medycznych. Użytkownik kupujący soczewki potwierdza, że dokonał badania wzroku w zakresie doboru soczewek kontaktowych, a parametry oraz rodzaj soczewek podane w zamówieniu, zalecone zostały przez specjalistę. Dla bezpieczeństwa należy je używać zgodnie z instrukcją lub etykietą. W przypadku wątpliwości należy skontaktować się ze specjalistą. Używanie soczewek kontaktowych bez konsultacji ze specjalistą może być powodem nieprawidłowego widzenia lub doprowadzić do reakcji niepożądanych ze strony narządu wzroku. Nie ponosimy odpowiedzialności za złe dopasowanie soczewek, lub używanie ich niezgodnie z instrukcją.

POLECAMY!

POLECAMY!