Płyn All In One Light - 360 ml

LUB

O produkcie

Popularny, wysoce skuteczny, wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji soczewek. Stworzony specjalnie dla pacjentów z wrażliwymi oczami. Zawiera środek nawilżający chroniący soczewki kontaktowe przed wysychaniem w ciągu dnia. Usuwa gromadzące się zwykle białka, lipidy i wapń. Zalecany do stosowania z wszystkimi rodzajami soczewek, włącznie z silikonowo-hydrożelowymi.

Informacje dodatkowe

Czas realizacji zamówienia 3-5 dni robocze. Dodatkowo trzeba uwzględnić czas na dostarczenie przesyłki.  Warunki dostawy
Pojemność Nie
Termin ważności po otwarciu Nie
Dawkowanie Nie
Cechy specjalne Nie

Płyn All In One Light - 360 ml

Cena:
19,50 zł

Recenzje

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji. Bądź pierwszą osobą która zaopiniuje produkt.

Napisz własną recenzję

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

informacja prawna

Kupując soczewki potwierdzasz, że dokonałeś badania wzroku w zakresie doboru soczewek kontaktowych, a parametry oraz rodzaj soczewek podane w zamówieniu, zalecone zostały przez specjalistę.

Nie ponosimy odpowiedzialności za złe dopasowanie soczewek, lub używanie ich niezgodnie z instrukcją.

Używanie soczewek kontaktowych bez konsultacji ze specjalistą może być powodem nieprawidłowego widzenia lub doprowadzić do uszkodzenia wzroku.

Soczewki kontaktowe oraz płyny do ich pielęgnacji są produktami klasy IIa i IIb (nie są to PRODUKTY MEDYCZNE) i są dopuszczone do obrotu poza aptecznego wg Ustawy o Wyrobach Medycznych z dnia 20.04.2004 Dz.U.04.93.896.

Polecamy

Polecamy