Clariti 1 day – 30 szt.* wymagane pola

81,00 zł

* wymagane pola

81,00 zł

O produkcie


Soczewki Clariti 1 day mają bardzo wysoką zawartość wody – 56% - kluczowy czynnik dla zachowania komfortu. Wysoka zawartość wody sprawia, ze soczewka jest tak miękka i nawilżona jak soczewki hydrożelowe – bez kompromisu zdrowia i komfortu. Dzięki technologii WetLoc™ stworzono soczewkę, która w sposób naturalny przyciąga i wiąże cząsteczki wody na swojej powierzchni, tak aby Twoje oczy mogły pozostać nawilżone, zapewniając Ci komfort na cały dzień. Oczy będą białe i wypoczęte, gdyż materiał soczewki zapewnia 3 razy wyższą tlenoprzepuszczalność (86 Dk/t) niż nasza rogówka potrzebuje w noszeniu dziennym. Dodatkowo filtr UVA i UVB chroni oczy przed szkodliwym promieniowaniem, ale należy pamiętać o niezbędnej dodatkowej ochronie w postaci okularów przeciwsłonecznych z UV i kapelusza z szerokim rondem. Soczewki mają optykę asferyczną, co zapewnia użytkownikowi doskonałą jakość widzenia.

Clariti 1 day została nagrodzona przez czasopismo Optician w 2011 roku (Contact Lens Product of the Year, 2011 Optician Awards).

Informacje dodatkowe

Materiał Somofilcon A
Średnica 14,1
Krzywizna 8,6
Uwodnienie 56%
Czas noszenia 1 dzień
ilość sztuk w opakowaniu 30
Czas realizacji zamówienia Wysyłamy w ciągu 3-5 dni roboczych. Dodatkowo trzeba uwzględnić czas na dostarczenie przesyłki. W przypadkach związanych z brakiem produktu w magazynie producenta czas ten może ulec wydłużeniu, o czym klient zostanie niezwłocznie poinformowany. 
Dostępność na zamówienie

Clariti 1 day – 30 szt.

Cena:
81,00 zł

Recenzje

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji. Bądź pierwszą osobą która zaopiniuje produkt.

Napisz własną recenzję

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Soczewki kontaktowe oraz płyny do ich pielęgnacji są wyrobami medycznymi i są dopuszczone do obrotu poza aptecznego wg Ustawy o Wyrobach Medycznych. Użytkownik kupujący soczewki potwierdza, że dokonał badania wzroku w zakresie doboru soczewek kontaktowych, a parametry oraz rodzaj soczewek podane w zamówieniu, zalecone zostały przez specjalistę. Dla bezpieczeństwa należy je używać zgodnie z instrukcją lub etykietą. W przypadku wątpliwości należy skontaktować się ze specjalistą. Używanie soczewek kontaktowych bez konsultacji ze specjalistą może być powodem nieprawidłowego widzenia lub doprowadzić do reakcji niepożądanych ze strony narządu wzroku. Nie ponosimy odpowiedzialności za złe dopasowanie soczewek, lub używanie ich niezgodnie z instrukcją.

POLECAMY!

POLECAMY!