Proclear 1 day - 30 szt. WYPRZEDAŻ +15 szt. GRATIS* wymagane pola

38,00 zł

* wymagane pola

38,00 zł

O produkcie

UWAGA! W OFERCIE WYPRZEDAŻOWEJ POSIADAMY TYLKO POJEDYNCZE OPAKOWANIA W POSZCZEGÓLNYCH MOCACH:-0,50; -5,25. SOCZEWKI WYSYŁAMY W OPAKOWANIU ZASTĘPCZYM - BRAK OPAKOWANIA ZBIORCZEGO (KARTONOWE PUDEŁKO).

Proclear 1 day to jedne z najbardziej komfortowych soczewek kontaktowych dostępnych na rynku.
Soczewka Proclear 1 day pozostaje nawodniona i komfortowa przez cały dzień. Jest to zasługą PC Technology™, wykorzystywanej we wszystkich soczewkach z rodziny Proclear.
PC Technology™ sprawia, iż woda jest przyciągana i wiązana na powierzchni soczewki tworząc barierę ochronną, która utrzymuje soczewkę w czystości i zapewnia jej prawidłowe działanie.
Soczewki jednodniowe Proclear 1 day są jedynymi jednodniowymi soczewkami kontaktowymi, odnośnie których FDA (Food and Drug Administration - Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków) zaakceptowała następujące stwierdzenie:
„Mogą poprawić komfort u użytkowników cierpiących z powodu suchości lub umiarkowanego dyskomfortu w czasie noszenia soczewek”.
Są bardzo cienkie, co jest korzystne dla oczu, jednak bezpośrednio po założeniu wymagają kilku minut adaptacji, aby właściwie się ułożyć.

Informacje dodatkowe

Materiał Omafilcon A
Średnica 14,2
Krzywizna 8,7
Uwodnienie 60%
Czas noszenia 1 dzień
ilość sztuk w opakowaniu 30
Czas realizacji zamówienia Wysyłamy w ciągu 1-5 dni roboczych. Dodatkowo trzeba uwzględnić czas na dostarczenie przesyłki.
Warunki dostawy
Dostępność w magazynie

Proclear 1 day - 30 szt. WYPRZEDAŻ +15 szt. GRATIS

Nasza cena: 47,00 zł
Tylko teraz:
38,00 zł

Recenzje

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji. Bądź pierwszą osobą która zaopiniuje produkt.

Napisz własną recenzję

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

informacja prawna

Kupując soczewki potwierdzasz, że dokonałeś badania wzroku w zakresie doboru soczewek kontaktowych, a parametry oraz rodzaj soczewek podane w zamówieniu, zalecone zostały przez specjalistę.

Nie ponosimy odpowiedzialności za złe dopasowanie soczewek, lub używanie ich niezgodnie z instrukcją.

Używanie soczewek kontaktowych bez konsultacji ze specjalistą może być powodem nieprawidłowego widzenia lub doprowadzić do uszkodzenia wzroku.

Soczewki kontaktowe oraz płyny do ich pielęgnacji są produktami klasy IIa i IIb (nie są to PRODUKTY MEDYCZNE) i są dopuszczone do obrotu poza aptecznego wg Ustawy o Wyrobach Medycznych z dnia 20.04.2004 Dz.U.04.93.896.

Polecamy

Polecamy