Clariti elite – 3 szt.* wymagane pola

27,80 zł

* wymagane pola

27,80 zł

O produkcie

Silikonowo-hydrożelowa soczewka, którą cechuje odpowiednia równowaga między przepuszczalnością tlenu, wysokim nawilżeniem, miękkością i dużą zawartością wody, czego efektem jest optymalny komfort i zdrowie oczu dla krótkowidzów i dalekowidzów. Wykorzystano w niej technologię AquaGen™ - proces zapewniający nieustanne nawilżenie w czasie noszenia soczewek. Konstrukcja z niezwykle cienką i precyzyjną krawędzią soczewki zapewnia wyjątkowy komfort noszenia. Zawiera filtr UVA i UVB*, który pomaga chronić oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Informacje dodatkowe

Materiał Somofilcon A
Średnica 14,2 mm
Krzywizna 8,6 mm
Uwodnienie 56%
Czas noszenia 1 miesiąc
ilość sztuk w opakowaniu 3
Czas realizacji zamówienia Wysyłamy w ciągu 3-5 dni roboczych. Dodatkowo trzeba uwzględnić czas na dostarczenie przesyłki. W przypadkach związanych z brakiem produktu w magazynie producenta czas ten może ulec wydłużeniu, o czym klient zostanie niezwłocznie poinformowany.
Dostępność na zamówienie

Clariti elite – 3 szt.

Cena:
27,80 zł

Recenzje

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji. Bądź pierwszą osobą która zaopiniuje produkt.

Napisz własną recenzję

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

informacja prawna

Kupując soczewki potwierdzasz, że dokonałeś badania wzroku w zakresie doboru soczewek kontaktowych, a parametry oraz rodzaj soczewek podane w zamówieniu, zalecone zostały przez specjalistę.

Nie ponosimy odpowiedzialności za złe dopasowanie soczewek, lub używanie ich niezgodnie z instrukcją.

Używanie soczewek kontaktowych bez konsultacji ze specjalistą może być powodem nieprawidłowego widzenia lub doprowadzić do uszkodzenia wzroku.

Soczewki kontaktowe oraz płyny do ich pielęgnacji są produktami klasy IIa i IIb (nie są to PRODUKTY MEDYCZNE) i są dopuszczone do obrotu poza aptecznego wg Ustawy o Wyrobach Medycznych z dnia 20.04.2004 Dz.U.04.93.896.

POLECAMY!

POLECAMY!