Clariti elite – 3 szt.* wymagane pola

39,00 zł

* wymagane pola

39,00 zł

O produkcie

Silikonowo-hydrożelowa soczewka, którą cechuje odpowiednia równowaga między przepuszczalnością tlenu, wysokim nawilżeniem, miękkością i dużą zawartością wody, czego efektem jest optymalny komfort i zdrowie oczu dla krótkowidzów i dalekowidzów. Wykorzystano w niej technologię AquaGen™ - proces zapewniający nieustanne nawilżenie w czasie noszenia soczewek. Konstrukcja z niezwykle cienką i precyzyjną krawędzią soczewki zapewnia wyjątkowy komfort noszenia. Zawiera filtr UVA i UVB*, który pomaga chronić oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Informacje dodatkowe

Materiał Somofilcon A
Średnica 14,2 mm
Krzywizna 8,6 mm
Uwodnienie 56%
Czas noszenia 1 miesiąc
ilość sztuk w opakowaniu 3
Czas realizacji zamówienia Wysyłamy w ciągu 3-5 dni roboczych. Dodatkowo trzeba uwzględnić czas na dostarczenie przesyłki. W przypadkach związanych z brakiem produktu w magazynie producenta czas ten może ulec wydłużeniu, o czym klient zostanie niezwłocznie poinformowany.
Dostępność na zamówienie

Clariti elite – 3 szt.

Cena:
39,00 zł

Recenzje

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji. Bądź pierwszą osobą która zaopiniuje produkt.

Napisz własną recenzję

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Soczewki kontaktowe oraz płyny do ich pielęgnacji są wyrobami medycznymi i są dopuszczone do obrotu poza aptecznego wg Ustawy o Wyrobach Medycznych. Użytkownik kupujący soczewki potwierdza, że dokonał badania wzroku w zakresie doboru soczewek kontaktowych, a parametry oraz rodzaj soczewek podane w zamówieniu, zalecone zostały przez specjalistę. Dla bezpieczeństwa należy je używać zgodnie z instrukcją lub etykietą. W przypadku wątpliwości należy skontaktować się ze specjalistą. Używanie soczewek kontaktowych bez konsultacji ze specjalistą może być powodem nieprawidłowego widzenia lub doprowadzić do reakcji niepożądanych ze strony narządu wzroku. Nie ponosimy odpowiedzialności za złe dopasowanie soczewek, lub używanie ich niezgodnie z instrukcją.

POLECAMY!

POLECAMY!