Proclear sphere - 6 szt.* wymagane pola

60,00 zł

* wymagane pola

60,00 zł

O produkcie

Soczewki miesięczne Proclear udowadniają, że soczewki kontaktowe mogą być naprawdę wygodne przez cały dzień. Jest to zasługą PC Technology™, wykorzystywanej we wszystkich soczewkach z rodziny Proclear. PC Technology™ sprawia, iż woda jest przyciągana i wiązana na powierzchni soczewki tworząc barierę ochronną, która utrzymuje soczewkę w czystości i zapewnia jej prawidłowe działanie.
FDA (Food and Drug Administration - Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków) zaakceptowała następujące stwierdzenie odnośnie soczewek Proclear:
„Może poprawić komfort u użytkowników cierpiących z powodu suchości lub umiarkowanego dyskomfortu w czasie noszenia soczewek”.
Jasnoniebieski kolor soczewki ułatwia ich zakładanie.

więcej na stronie producenta

Informacje dodatkowe

Materiał Omafilcon B
Średnica 14,2 mm
Krzywizna 8,6 mm
Uwodnienie 62%
Czas noszenia 1 miesiąc
ilość sztuk w opakowaniu 6
Czas realizacji zamówienia Wysyłamy w ciągu 3-5 dni roboczych. Dodatkowo trzeba uwzględnić czas na dostarczenie przesyłki. W przypadkach związanych z brakiem produktu w magazynie producenta czas ten może ulec wydłużeniu, o czym klient zostanie niezwłocznie poinformowany.
Dostępność na zamówienie

Proclear sphere - 6 szt.

Nasza cena: 65,00 zł
Tylko teraz:
60,00 zł

Recenzje

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji. Bądź pierwszą osobą która zaopiniuje produkt.

Napisz własną recenzję

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

informacja prawna

Kupując soczewki potwierdzasz, że dokonałeś badania wzroku w zakresie doboru soczewek kontaktowych, a parametry oraz rodzaj soczewek podane w zamówieniu, zalecone zostały przez specjalistę.

Nie ponosimy odpowiedzialności za złe dopasowanie soczewek, lub używanie ich niezgodnie z instrukcją.

Używanie soczewek kontaktowych bez konsultacji ze specjalistą może być powodem nieprawidłowego widzenia lub doprowadzić do uszkodzenia wzroku.

Soczewki kontaktowe oraz płyny do ich pielęgnacji są produktami klasy IIa i IIb (nie są to PRODUKTY MEDYCZNE) i są dopuszczone do obrotu poza aptecznego wg Ustawy o Wyrobach Medycznych z dnia 20.04.2004 Dz.U.04.93.896.

POLECAMY!

POLECAMY!