MyDay Multifocal – 30 szt.* wymagane pola

125,00 zł

* wymagane pola

125,00 zł

O produkcie

Wysokiej klasy jednodniowe soczewki kontaktowe dla osób z prezbiopią prowadzących intensywny tryb życia. Multifokalne soczewki kontaktowe MyDay® mają unikalną technologię – CooperVision® Binocular Progressive SystemTM stworzony z myślą o zapewnieniu wyraźnego widzenia na wszystkie odległości – do bliży, dali i na odległości pośrednie. Długotrwały komfort: dzięki Technologii Aquaform® soczewka zatrzymuje wodę, zapewniając niesamowity komfort przez cały dzień. Wysoka oddychalność: pozwala na dotarcie tlenu do oczu, dzięki czemu pozostają one wyraziste i białe. Filtr UV: pomaga chronić oczy przed promieniowaniem ultrafioletowym, wspierając ich zdrowie. Dzięki jednodniowym, multifokalnym soczewkom kontaktowym MyDay® możesz teraz cieszyć się wyraźnym widzeniem na każdą odległość, bez okularów.

Informacje dodatkowe

Materiał Stenfilcon A
Średnica 14,2
Krzywizna 8,4
Uwodnienie 54%
Czas noszenia 1 dzień
ilość sztuk w opakowaniu 30
Filtr UV Tak
Czas realizacji zamówienia Wysyłamy w ciągu 3-5 dni roboczych. Dodatkowo trzeba uwzględnić czas na dostarczenie przesyłki. W przypadkach związanych z brakiem produktu w magazynie producenta czas ten może ulec wydłużeniu, o czym klient zostanie niezwłocznie poinformowany
Dostępność na zamówienie

MyDay Multifocal – 30 szt.

Cena:
125,00 zł

Recenzje

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji. Bądź pierwszą osobą która zaopiniuje produkt.

Napisz własną recenzję

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Soczewki kontaktowe oraz płyny do ich pielęgnacji są wyrobami medycznymi i są dopuszczone do obrotu poza aptecznego wg Ustawy o Wyrobach Medycznych. Użytkownik kupujący soczewki potwierdza, że dokonał badania wzroku w zakresie doboru soczewek kontaktowych, a parametry oraz rodzaj soczewek podane w zamówieniu, zalecone zostały przez specjalistę. Dla bezpieczeństwa należy je używać zgodnie z instrukcją lub etykietą. W przypadku wątpliwości należy skontaktować się ze specjalistą. Używanie soczewek kontaktowych bez konsultacji ze specjalistą może być powodem nieprawidłowego widzenia lub doprowadzić do reakcji niepożądanych ze strony narządu wzroku. Nie ponosimy odpowiedzialności za złe dopasowanie soczewek, lub używanie ich niezgodnie z instrukcją.

POLECAMY!

POLECAMY!