Biofinity toric – 3 szt.* wymagane pola

56,50 zł

* wymagane pola

56,50 zł

O produkcie

Luksusowe, miesięczne, silikonowo-hydrożelowe soczewki kontaktowe dla astygmatyków. Wyróżnia je zastosowanie unikalnej technologii Aquaform®, dającej optymalną równowagę pomiędzy przepuszczalnością tlenu, zawartością wody a miękkością. Wykorzystanie Optymalnej Geometrii Soczewki Torycznej, która polega na wielopłaszczyznowej konstrukcji zapewnia doskonałą i stabilną ostrość widzenia, odpowiednie umiejscowienie soczewki na oku oraz niezwykły komfort.

Informacje dodatkowe

Materiał Comfilcon A
Średnica 14,5 mm
Krzywizna 8,7 mm
Uwodnienie 48%
Czas noszenia 1 miesiąc. Tryb noszenia dzienny lub ciągły
ilość sztuk w opakowaniu 3
Czas realizacji zamówienia Wysyłamy w ciągu 3-10 dni roboczych. Dodatkowo trzeba uwzględnić czas na dostarczenie przesyłki. W przypadkach związanych z brakiem produktu w magazynie producenta czas ten może ulec wydłużeniu, o czym klient zostanie niezwłocznie poinformowany. 
Dostępność na zamówienie

Biofinity toric – 3 szt.

Cena:
56,50 zł

Recenzje

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji. Bądź pierwszą osobą która zaopiniuje produkt.

Napisz własną recenzję

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

informacja prawna

Kupując soczewki potwierdzasz, że dokonałeś badania wzroku w zakresie doboru soczewek kontaktowych, a parametry oraz rodzaj soczewek podane w zamówieniu, zalecone zostały przez specjalistę.

Nie ponosimy odpowiedzialności za złe dopasowanie soczewek, lub używanie ich niezgodnie z instrukcją.

Używanie soczewek kontaktowych bez konsultacji ze specjalistą może być powodem nieprawidłowego widzenia lub doprowadzić do uszkodzenia wzroku.

Soczewki kontaktowe oraz płyny do ich pielęgnacji są produktami klasy IIa i IIb (nie są to PRODUKTY MEDYCZNE) i są dopuszczone do obrotu poza aptecznego wg Ustawy o Wyrobach Medycznych z dnia 20.04.2004 Dz.U.04.93.896.

POLECAMY!

POLECAMY!