Witaminy

 1. ACEROLA ORGANIC SUPERIOR - 60 kaps.

  ACEROLA ORGANIC SUPERIOR - 60 kaps.

  45,00 zł

  Bogactwo wit. C

  ACEROLA ORGANIC SUPERIOR zawiera naturalny, organiczny standaryzowany (17%) ekstrakt z owoców aceroli BIO

  Acerola to ważny antyoksydant dla systemu immunologicznego. Roślina zwana wiśnią z Barbados (łac.Malpighia glabra) to gatunek wiecznie zielonego krzewu, który pochodzi z Ameryki Środkowej i należy do owoców o najwyższej zawartości naturalnej witaminy C. Średnio w każdych 100 gramach świeżych owoców aceroli znajduje się od 1,5 do 2,5 grama naturalnej i dobrze przyswajalnej witaminy C. Dodatkowo w owocach aceroli znajdziemy bogactwo składników budulcowych, prowitaminy A oraz tiamina (witamina B1), ryboflawina (witamina B2), niacyna (Witamina PP), wapń, fosfor i żelazo.

  Dowiedz się więcej
 2. NATURALNA MULTIWITAMINA ORGANIC SUPERIOR - 30 kaps.

  NATURALNA MULTIWITAMINA ORGANIC SUPERIOR - 30 kaps.

  50,00 zł

  Naturalna multiwitamina Organic to produkt zawierający kompozycję 15 naturalnych witamin i minerałów pozyskanych z organicznych owoców agrestu indyjskiego, (Amla), gujawy, liści świętej bazylii, liści curry oraz ekstraktu z owoców cytryny.

  Z powodu naszego intensywnego stylu życia trudno jest zapewnić codziennie, poprzez samą dietę, wszystkie wymagane składniki odżywcze. Zapewnia to multiwitamina organiczna.

  Suplement nie zawiera barwników, alergenów, konserwantów.

  Dowiedz się więcej
 3. NATURALNA WITAMINA B COMPLEX 100% z nasion gryki - 30 kaps.

  NATURALNA WITAMINA B COMPLEX 100% z nasion gryki - 30 kaps.

  40,00 zł

  NATURALNA WITAMINA B- COMPLEX 100% to produkt zawierający naturalne witaminy z grupy B ze sproszkowanych nasion gryki pokrywający zapotrzebowanie organizmu na witaminy: B1, B2, B3 (niacyna), B5 (kwas pantotenowy), B6, B9 (kwas foliowy), B12 (metylokobalamina) oraz Biotynę.

  Witamina B1 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu serca.

  Zestaw witamin B1, B2, B6 i niacyna (B3) pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz w utrzymywaniu prawidłowego metabolizmu energetycznego i wraz z kwasem pantotenowym (B5) i kwasem foliowym (B9) przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Dodatkowo kwas pantotenowy (B5) pomaga w utrzymaniu sprawności umysłowej na prawidłowym poziomie, a witaminy B6 oraz B12 pomagają w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek. 

  Dowiedz się więcej
 4. NATURALNA WITAMINA E 400 IU - 60 kaps.

  NATURALNA WITAMINA E 400 IU - 60 kaps.

  55,00 zł

  Kompleks tokoferoli

  Naturalna witamina E (D-ALFA TOKOFEROL), składnik otoczki (żelatyna), nośnik (olej słonecznikowy), składnik otoczki (gliceryna), mieszanka D (BETA,GAMMA,DELTA – tokoferoli. Preparat dostarcza naturalną witaminę E w formie kompleksu D-ALFA TOKOFEROL oraz D (BETA,GAMMA,DELTA) TOKOFEROL w dawce 400 IU (268mg). To bardzo ważne zestawienie, ponieważ większość produktów na rynku nie posiada całego kompleksu.

  Dowiedz się więcej

POLECAMY!

POLECAMY!