Biomedics 1 day Extra - 30 szt.* wymagane pola

35,50 zł

* wymagane pola

35,50 zł

O produkcie

Biomedics 1 day Extra to klasyczne soczewki kontaktowe cechujące się dużym komfortem użytkowania dzięki zastosowaniu wysoko uwodnionych materiałów, zostają dobrze nawilżonymi przez wiele godzin. Doskonale sprawdzą się u osób gorzej tolerujących soczewki miesięczne. Jednodniowy tryb wymiany stanowi najzdrowszą opcję soczewek kontaktowych - codziennie zakłada się nową, czystą parę.

Informacje dodatkowe

Materiał Ocufilcon D
Średnica 14,2
Krzywizna 8,6 (moce ujemne), 8,8 (moce dodatnie)
Uwodnienie 55%
Czas noszenia 1 dzień
ilość sztuk w opakowaniu 30
Czas realizacji zamówienia Wysyłamy w ciągu 1-5 dni roboczych. Dodatkowo trzeba uwzględnić czas na dostarczenie przesyłki. W przypadkach związanych z brakiem produktu w magazynie producenta czas ten może ulec wydłużeniu, o czym klient zostanie niezwłocznie poinformowany.
Dostępność w magazynie

Biomedics 1 day Extra - 30 szt.

Nasza cena: 45,00 zł
Tylko teraz:
35,50 zł

Recenzje

Polecam przez Patrycja
Ocena
Bardzo polecam soczewki, mają bardzo wysoki procent uwodnienia w porównaniu do innych firm. Przede wszystkim są łatwe w zakładaniu, bo są sztywniejsze, nie wyginają się na palcu.
Do tego cena jest rewelacyjna. Kupuje tylko tutaj soczewki. (Dodano 20.08.2019)
Soczewki godne polecenia przez Michał
Ocena
Soczewki Biomedics 1 day Extra to bardzo dobre soczewki. Z łatwością się je zakłada jak i zdejmuje. Nie męczą oczu i dobrze się na nich trzymają. Oprócz tego są w rewelacyjnej cenie i niczym nie ustępują droższym markom. Polecam jak najbardziej!!! (Dodano 04.02.2015)
Bardzo dobre soczewki przez Dorota
Ocena
Soczewki noszę od kilku lat i nie wyobrażam sobie życia bez nich. Próbowałam już soczewek różnych firm i z czystym sumieniem mogę polecić te soczewki. Łatwo się je zakłada, są wygodne i nie wysychają po paru godzinach używania. Niczym nie różnią się od dużo droższych soczewk innych firm, więc po co przepłacać. Polecam :) (Dodano 24.11.2013)

Napisz własną recenzję

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

informacja prawna

Kupując soczewki potwierdzasz, że dokonałeś badania wzroku w zakresie doboru soczewek kontaktowych, a parametry oraz rodzaj soczewek podane w zamówieniu, zalecone zostały przez specjalistę.

Nie ponosimy odpowiedzialności za złe dopasowanie soczewek, lub używanie ich niezgodnie z instrukcją.

Używanie soczewek kontaktowych bez konsultacji ze specjalistą może być powodem nieprawidłowego widzenia lub doprowadzić do uszkodzenia wzroku.

Soczewki kontaktowe oraz płyny do ich pielęgnacji są produktami klasy IIa i IIb (nie są to PRODUKTY MEDYCZNE) i są dopuszczone do obrotu poza aptecznego wg Ustawy o Wyrobach Medycznych z dnia 20.04.2004 Dz.U.04.93.896.

POLECAMY!

POLECAMY!