Proclear 1 day - 30 szt. WYPRZEDAŻ* wymagane pola

45,00 zł

* wymagane pola

45,00 zł

O produkcie

UWAGA! W OFERCIE WYPRZEDAŻOWEJ POSIADAMY TYLKO POJEDYNCZE OPAKOWANIA W OKREŚLONYCH MOCACH

Proclear 1 day to jedne z najbardziej komfortowych soczewek kontaktowych dostępnych na rynku.
Soczewka Proclear 1 day pozostaje nawodniona i komfortowa przez cały dzień. Jest to zasługą PC Technology™, wykorzystywanej we wszystkich soczewkach z rodziny Proclear.
PC Technology™ sprawia, iż woda jest przyciągana i wiązana na powierzchni soczewki tworząc barierę ochronną, która utrzymuje soczewkę w czystości i zapewnia jej prawidłowe działanie.
Soczewki jednodniowe Proclear 1 day są jedynymi jednodniowymi soczewkami kontaktowymi, odnośnie których FDA (Food and Drug Administration - Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków) zaakceptowała następujące stwierdzenie:
„Mogą poprawić komfort u użytkowników cierpiących z powodu suchości lub umiarkowanego dyskomfortu w czasie noszenia soczewek”.
Są bardzo cienkie, co jest korzystne dla oczu, jednak bezpośrednio po założeniu wymagają kilku minut adaptacji, aby właściwie się ułożyć.

Informacje dodatkowe

Materiał Omafilcon A
Średnica 14,2
Krzywizna 8,7
Uwodnienie 60%
Czas noszenia 1 dzień
ilość sztuk w opakowaniu 30
Czas realizacji zamówienia Wysyłamy w ciągu 1-5 dni roboczych. Dodatkowo trzeba uwzględnić czas na dostarczenie przesyłki.
Warunki dostawy
Dostępność w magazynie

Proclear 1 day - 30 szt. WYPRZEDAŻ

Cena:
45,00 zł

Recenzje

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji. Bądź pierwszą osobą która zaopiniuje produkt.

Napisz własną recenzję

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Soczewki kontaktowe oraz płyny do ich pielęgnacji są wyrobami medycznymi i są dopuszczone do obrotu poza aptecznego wg Ustawy o Wyrobach Medycznych. Użytkownik kupujący soczewki potwierdza, że dokonał badania wzroku w zakresie doboru soczewek kontaktowych, a parametry oraz rodzaj soczewek podane w zamówieniu, zalecone zostały przez specjalistę. Dla bezpieczeństwa należy je używać zgodnie z instrukcją lub etykietą. W przypadku wątpliwości należy skontaktować się ze specjalistą. Używanie soczewek kontaktowych bez konsultacji ze specjalistą może być powodem nieprawidłowego widzenia lub doprowadzić do reakcji niepożądanych ze strony narządu wzroku. Nie ponosimy odpowiedzialności za złe dopasowanie soczewek, lub używanie ich niezgodnie z instrukcją.

POLECAMY!

POLECAMY!