Proclear 1 day Multifocal - 30 szt.* wymagane pola

104,00 zł

* wymagane pola

104,00 zł

O produkcie

Soczewki Proclear® 1 Day multifocal oferują pacjentom z prezbiopią (naturalna ewolucja wzroku, która dotyczy osób po 40 roku życia i objawia się trudnościami z wyraźnym widzeniem z bliska; szczególnie przy słabym oświetleniu) wszystko co jest ważne w soczewkach multifokalnych: - doskonałe widzenie we wszystkich odległościach - bliskich, pośrednich i dalekich - zdrowy tryb noszenia codziennie nowej, świeżej pary soczewek - całodzienny komfort również dla pacjentów z suchością oczu związaną z wiekiem. Wszystkie soczewki z rodziny Proclear są produkowane z wykorzystaniem metody produkcji PC Technology™, która sprawia, iż woda jest przyciągana i wiązana na powierzchni soczewki tworząc barierę ochronną, utrzymującą soczewkę w czystości i zapewniającą jej prawidłowe działanie. FDA (Food and Drug Administration - Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków) zaakceptowała następujące stwierdzenie odnośnie soczewek Proclear: „Może poprawić komfort u użytkowników cierpiących z powodu suchości lub umiarkowanego dyskomfortu w czasie noszenia soczewek”. Wszystkie soczewki wieloogniskowe Proclear 1 Day Multifocal mają jednakowy progresywny dodatek umożliwiający czytanie osobom w wieku 40-50 lat. Po pierwszym założeniu soczewek widzenie do dali może być gorsze przez kilka dni.

Informacje dodatkowe

Materiał Omafilcon A
Średnica 14,2
Krzywizna 8,7
Uwodnienie 60%
Czas noszenia 1 dzień
ilość sztuk w opakowaniu 30
Czas realizacji zamówienia Wysyłamy w ciągu 3-5 dni roboczych. Dodatkowo trzeba uwzględnić czas na dostarczenie przesyłki. W przypadkach związanych z brakiem produktu w magazynie producenta czas ten może ulec wydłużeniu, o czym klient zostanie niezwłocznie poinformowany.
Dostępność na zamówienie

Proclear 1 day Multifocal - 30 szt.

Cena:
104,00 zł

Recenzje

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji. Bądź pierwszą osobą która zaopiniuje produkt.

Napisz własną recenzję

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Soczewki kontaktowe oraz płyny do ich pielęgnacji są wyrobami medycznymi i są dopuszczone do obrotu poza aptecznego wg Ustawy o Wyrobach Medycznych. Użytkownik kupujący soczewki potwierdza, że dokonał badania wzroku w zakresie doboru soczewek kontaktowych, a parametry oraz rodzaj soczewek podane w zamówieniu, zalecone zostały przez specjalistę. Dla bezpieczeństwa należy je używać zgodnie z instrukcją lub etykietą. W przypadku wątpliwości należy skontaktować się ze specjalistą. Używanie soczewek kontaktowych bez konsultacji ze specjalistą może być powodem nieprawidłowego widzenia lub doprowadzić do reakcji niepożądanych ze strony narządu wzroku. Nie ponosimy odpowiedzialności za złe dopasowanie soczewek, lub używanie ich niezgodnie z instrukcją.

POLECAMY!

POLECAMY!